Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: ENELION
i-Leasing - leasing online
i-Raty - raty online

Pożądany element miejskiej infrastuktury

Vertica to dwa moduły ładujące umieszczone w aluminiowym stelażu. Każdy z nich ładuje z mocą do 22 kW, a czytelny ekran z komunikatami w kilku językach do wyboru i ledowe podświetlenie gniazda czynią obsługę ładowarki banalną.

W odpornym na zniczenia i zachlapania (IK10, IP44) słupie możesz umieścić dwa moduły ładujące, do wyboru z gniazdem lub kablem każdy. W przypadku serwisu wymiana modułu nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty, co zmniejsza czas ewentualnej niedostępności modułu ładującego do minimum.

Każdy moduł ładujący wyposażony jest w czytnik RFID wykorzystywany do autoryzacji użytkowników. Można go również wyposażyć w moduł komunikacyjny Bridge, certyfikowany licznik MID, dodatkowe zabezpieczenie różnicowo-prądowe typu B i funkcjonalność DLB.

Dwa kolory anodowanego aluminium

Obudowa jest wykonana z anodowanego aluminium i jest dostępna w dwóch kolorach: srebrnym oraz grafitowo-czarnym. Front urządzenia wykonany jest z utwardzanego tworzywa w celu zwiększenia ochrony przed zadrapaniami.

Moc dopasowana do Twoich potrzeb

Ładowarki Enelion powstały by spełniały wymagania naszych klientów. Dlatego nie ograniczaliśmy ich możliwości. Każdy terminal do ładowania może być skonfigurowany do pracy w sieci 1 lub 3 fazowej, a prąd ładowania płynnie ustawiony od 6 do 32 Amper. Twój sprzedawca ustawi to dla Ciebie.

Zakres mocy od 1,4 do 22 kW. Tak jak potrzebujesz!

Aluminiowa konstrukcja

Na przeciw trendom w produkcji i designie, Enelion tworzy urządzenia które swoją formą przyciągają wzrok swoim wyrafinowaniem. Korzystając z materiałów takich jak anodowane aluminium zapewniamy naszym urządzeniom świetny wygląd niezależnie od czasu użytkowania i warunków atmosferycznych.

Niezastąpiona modułowość

W przestrzeni publicznej liczy się dostępność. Urządzenia Enelion Vertica powstały z myślą o szybkim i efektywnym utrzymaniu ich sprawnych. Modułowa konstrukcja zapewnia że dopasujemy je do potrzeb każdego klienta.

Serwis urządzeń dzięki rozdzieleniu części wykonawczej od obudowy odbywa się w ciągu sekund!

Wyświetlacz OLED

Ładowarka wyposażona jest w kontrastowy wyświetlacz graficzny wykonany w technologi OLED. Dzięki temu użytkownik może uzyskać wszystkie potrzebne wskazówki by szybko rozpocząć proces ładowania. Szczególnie pomocny w urządzeniach przeznaczonych do użytku publicznego.

Sprawdź status ładowania, kontroluj zużycie energii, panuj nad sytuacją!

Przedstaw się z RFID

Wbudowany czytnik RFID pozwala identyfikować użytkowników. Ustabilizowana na rynku technologia kart Mifare daje duże możliwości zarządzania dostępem do terminali ładowania.

Skorzystaj z możliwości tworzenia Grup Kart Offline i daj swoim użytkownikom dostęp do wielu ładowarek jedną kartą, bez konieczności łączenia ich do internetu!

Jeżeli chcesz wygodnie korzystać z ładowarki w swoim domu – wyłącz RFID by rozpoczynać ładowanie od razu po podłączeniu samochodu (tryb Plug&Charge).

Dotknij, by zmienić

Dotykowe przyciski dopełniają interfejs ładowarek Enelion. Skorzystaj z nich by zmienić ustawienia ładowarki, przejrzeć statusy lub zmienić język.

Zaawansowana sygnalizacja LED

Zespół Enelion mocno pracował by sygnalizacja stanu ładowarki za pomocą LED była intuicyjna i przyjemna dla oka. Korzystając z nieograniczonej palety barw oraz zaawansowanych animacji sprawiliśmy że z daleka rozpoznasz ładowarkę dostępną, ładującą lub zarezerwowaną.
Nasze urządzenie zawsze reaguje na twoje działania tak byś nigdy nie czuł się zagubiony w obsłudze.

Dwa gniazda w ładowarce

Potrzeby użytkowników to dla nas kierunek rozwoju. Dlatego powstały urządzenia wyposażone w dwa gniazda ładowania.

Zmniejsz koszt zakupu i zapewnij dodatkowy punkt ładowania.

Zintegrowany przewód ładowania

Zapewnij największą wygodę użytkownikowi i wybierz ładowarkę z zintegrowanym przewodem.

Nic tak nie ucieszy kierowcy który zapomniał zabrać własnego przewodu z garażu!

Enelion Bridge – twój most do nowych możliwości!

Wymagania użytkowników ciągle rosną! By im sprostać stworzyliśmy Enelion Bridge! Jest to moduł zapewniający ładowarce funkcjonalności Smart oraz pełen wachlarz zalet urządzenia Online połączonego przez OCPP1.6.

Połącz by osiągnąć więcej

Terminale ładowania Enelion sprawdzają się we wszystkich zastosowaniach i sytuacjach. To dzięki ich szerokim możliwościom pracy zespołowej.
Zespół Enelion stworzył Enelion Chain pozwalający połączonym ładowarkom:

  • Współpracować w ramach Enelion DLB,
  • Korzystać wszędzie z funkcjonalności Smart przy zastosowaniu tylko jednego Enelion Bridge,
  • Połączyć się z Enelion Energy Guard,
  • Zapewnić funkcjonalności Online wszystkim punktom ładowania,
  • i wiele więcej…

Poznaj możliwości funkcjonalności Enelion DLB i sprawdź co możesz zyskać.

Zabezpieczenie RCM B

Zgodnie z wymaganiami prawnymi obowiązkowe jest stosowanie zabezpieczeń przed obecnością upływu prądu stałego. Uniknij konieczności wymiany zabezpieczenia różnicowo-prądowego typu A na kosztowne zabezpieczenie typu B (powyżej 1000 pln) i wybierz Enelion RCM B będące opcjonalnym modułem w korzystnej cenie.

Gniazdo z blokadą

Zapewniając największą kompatybilność z samochodami dostępnymi na rynku urządzenie oferuje gniazdo Type 2. Dzięki temu użytkownik może skorzystać z własnego przewodu ładującego.
Dzięki zaawansowanej obsłudze blokady możesz skonfigurować jej zachowanie tak, by zapewniała największe bezpieczeństwo bądź największą wygodę!

Wbudowany pomiar energii

Enelion wprowadził we wszystkich swoich urządzeniach autorski system pomiaru energii elektrycznej. Pozwala to na realizację zaawansowanych algorytmów zarządzania mocą.

Poznaj możliwości funkcjonalności Enelion DLB* i sprawdź co możesz zyskać.

Jeżeli potrzebujesz certyfikowanego pomiaru do rozliczeń sprzedaży usługi ładowania zapytaj o dodatek Enelion MID.

Wypełnij przestrzeń swoją marką!

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę personalizacji. Zapytaj nasz zespół jak możesz zaprezentować swoją markę poprzez nasze produkty.