Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: Wallbox
i-Leasing - leasing online
i-Raty - raty online

Wallbox Copper Socket Business to produkt o doskonałym designie i niezwykłej uniwersalności dzięki zastosowanemu gniazdu zamiast zintegrowanego kabla. Jest to praktyczny i inteligentny system ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd plug-in, który łączy się z platformą do zarządzania ładowaniem myWallbox przez Wi-Fi, Ethernet lub Bluetooth. Copper SB jest standardowo wyposażony w zintegrowane zabezpieczenie przed odpływem prądu stałego.

System Copper SB jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu, bowiem, dzięki uniwersalnemu gniazdu ładowania pozwala na ładowanie wszystkich seryjnie produkowanych aut elektrycznych na świecie, a niezastąpiony software myWallbox w planie Biznes pozwala na bardzo proste i intuicyjne pobieranie płatności za każdą sesję ładowania. W ten prosty sposób możesz nie tylko zapewnić doskonały punkt ładowania aut elektrycznych zarówno dla siebie, swoich pracowników czy klientów jak również dla osób trzecich uzyskując dodatkowy przychód.

Prezentowana wersja obsługuje protokół OCPP dzięki czemu Copper SB możesz obsługiwać również własną aplikacją w protokole OCPP lub też zlecić jej wykonanie specjalnie dla Twojej Firmy.