Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: Wallbox
i-Leasing - leasing online
i-Raty - raty online

Wallbox Pulsar jest praktycznym i inteligentnym systemem ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd plug-in. Pulsar ma najbardziej kompaktową konstrukcję na rynku i wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić maksymalną wydajność ładowania pojazdu. System ten dostosowuje się do każdej instalacji, zarówno w prywatnych garażach, jak i na parkingach publicznych lub firmowych.

Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. dla samochodu Mitsubishi Outlander PHEV, którego złącze ładowania to zawsze Type-1, a ładowarka pokładowa przyjmuje maksymalnie moc 7.4kW (1 faza). Dzięki temu możemy ładować nasz pojazd z maksymalną możliwą mocą jaką obsługuje ten samochód, a także możemy zarządzać procesem ładowania naszego pojazdu z poziomu telefonu. Dzięki temu, że Wallbox Pulsar posiada zintegrowany kabel Type-1 nie musimy również korzystać z żadnych dodatkowych adapterów, aby podłączyć auto.

Dzięki platformie myWallbox możesz monitorować zużycie energii, przeglądać historię ładowania i planować sesje ładowania. Masz nawet możliwość skonfigurowania swojego konta Wallbox przez aplikację Wallbox App, aby ładowanie odbywało się w godzinach obowiązywania najniższych opłat za zużycie energii elektrycznej.

Najważniejsze funkcje

• Kontrolki stanu naładowania: informują o przebiegu ładowania za pomocą intuicyjnego kodu barwnego.

• Łączność Bluetooth, która pozwala na interakcję z ładowarką, gdy jesteś w pobliżu. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możesz zarządzać ładowarką i uaktualniać oprogramowanie układowe, aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości ładowarki.

• Kabel długości 5m (wersja 7m to koszt + 500 zł)