Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Wysyłka naszych produktów możliwa jest na różne sposoby w zależności od gabarytów zakupionego produktu. Mniejsze produkty takie jak mobilne EVSE i akcesoria dostarczamy nie tylko za pośrednictwem firm kurierskich lecz również do Paczkomatów InPost za jedyne 14,99 zł przy przedpłacie lub 24,99 zł w przypadku wysyłki za pobraniem.  Za jedyne 5 zł więcej możliwa jest również dostawa do Paczkomatów w Weekend w przypadku zamówień składanych w Piątek lub na początku Weekendu. 

Większe produkty jak Wallbox'y dostarczamy już jednak wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich takich jak InPostFEDEX czy DPD już od 15 zł przy przedpłacie oraz zaledwie 15 zł drożej przy płatności za pobraniem.

Wszystkie produkty zakupione w EKO Ładowarki.pl mogą Państwo odbierać również osobiście w naszym magazynie w Krakowie przy ul. Błotniskiej 27 od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 18:00 lub w naszym biurze przy ul. Św. Agnieszki 7/1 od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 18:00 oraz w Soboty w godz. 10:00 - 15:00.