Wczytuję dane...
Regulamin "Gwarancja Najniższej Ceny"

Poniższy regulamin ma odniesienie do sytuacji w których klient sklepu EKO Ładowarki.pl po dokonaniu zakupu w naszym sklepie, opłaceniu i otrzymaniu przesyłki zorientuje się, iż w innym sklepie dokładnie ten sam produkt dostępny był w niższej cenie. Przed dokonaniem zakupu jeśli mają Państwo wiedzę o niższej cenie tego samego produktu w innym sklepie internetowym zachęcamy do kontaktu z naszą firmą: kontakt@ekoladowarki.pl lub telefonicznie +48 450 100 452, a gwarantujemy, że specjalnie dla Ciebie obniżymy cenę do tej samej kwoty lub nawet niższej.

§1 

1.  Niniejszy Regulamin został wydany przez firmę "Apart Service" Norbert Pachel (w skrócie APART SERVICE) z siedzibą w Krakowie i określa zasady zobowiązania do zwrotu na rzecz klienta, różnicy pomiędzy ceną zapłaconą na rzecz sklepu internetowego EKO Ładowarki.pl prowadzonego przez "Apart Service" Norbert Pachel, a oferowaną niższą ceną w innym sklepie internetowym

2.  Niniejsze zobowiązanie nosi nazwę „GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY” (w skrócie GNC) i jest dedykowane klientom sklepu internetowego www.ekoladowarki.pl.

a)  Klientem w rozumieniu Regulaminu jest osoba fizyczna lub osoba prawna, która dokonała pełnej operacji handlowej opisanej w §2 pkt 1

3.  Zobowiązanie GNC wchodzi w życie z dniem 01.11.2020r


§2 warunki udziału

1.  Do udziału w zobowiązaniu są upoważnieni klienci, którzy:

a.  zamówili produkt znajdujący się w asortymencie sklepu internetowego www.ekoladowarki.pl,

b.  dokonali pełnej i terminowej płatności za zakupione produkty na podstawie faktury wystawionej przez APART SERVICE.

c.  odebrali przesyłkę kurierską z zamówionymi produktami.

d.  w terminie 7 dni od daty zakupu, prześlą mailowo, na adres kontakt@ekoladowarki.pl, wniosek o zwrot związany ze znalezieniem identycznego produktu (o identycznym numerze katalogowym producenta lub/i identycznym kodzie EAN) w innym detalicznym sklepie internetowym prowadzącym działalność na terenie Polski i umożliwiający swobodny zakup.(produkt musi być aktualny i dostępny w sprzedaży dla każdego klienta).

e.  Wniosek musi zawierać:

2.  Kompletny wniosek upoważniający do zwrotu musi zawierać: 

  • Numer dokumentu zakupu wystawionego przez APART SERVICE (faktura / paragon) konkretnego produktu,
  • Wyszczególnienie produktu z dokumentu zakupu, którego dotyczyć ma „Gwarancja najniższej ceny”,
  • Link do produktu znajdującego się w ofercie innego sklepu internetowego spełniającego zapisy Regulaminu, który ma być uwzględniony w ramach gwarancji,

3.  Zobowiązanie GNC nie dotyczy:

  • cen oferowanych przez sprzedawców prowadzących działalność za pośrednictwem platform aukcyjno - sprzedażowych takich jak Allegro oraz porównywarek cenowych takich jak Ceneo, Nakout, Skąpiec.
  • producentów towarów i hurtowników,
  • produktów na zamówienie, niedostępnych w dostawie 24h
  • wyprzedaży, końcówek serii, promocji, wynikających z likwidacji sklepu.

4.  Zwrot różnicy w cenie następuje w formie kodu promocyjnego do wykorzystania przy następnych zakupach na EKOLADOWARKI.pl w terminie 60 dni, o wartości wykazanej różnicy w cenie netto między produktem zakupionym na EKOLADOWARKI.pl a identycznym (patrz § 2, punkt 1, ustęp d) produktem w innym sklepie internetowym działającym na terenie Polski.

5.  Zobowiązanie GNC dotyczy całego asortymentu znajdującego się na sklepie internetowym EKOLADOWARKI.pl

6.  Zwrot różnicy w cenie następuje na podstawie wniosku przesłanego przez klienta drogą elektroniczną na adres maila: kontakt@ekoladowarki.pl i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klienta przez dział obsługi klienta EKO Ładowarki.pl. APART SERVICE w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania kompletnych informacji rozpatrzy wniosek i dokona zwrotu różnicy w cenie netto.


§3 warunki ogólne

1.  Treść Regulaminu podaje się do wiadomości Klientów i Pracowników APART SERVICE.

2.  Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie bez konieczności informowania o tym klientów.

3.  GNC wraz z Regulaminem wchodzi w życie z dniem 01.11.2020r i w dowolnym momencie może zostać wstrzymany lub wycofany.